Relacja z zawodów wedkarskich

W dniu 3 czerwca 2023 roku odbyły sie zaody spinningowe o mistrzostwo Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego, po których odbyły się również zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka.

W pierwszych z wymienionych powyżej tj. w zawodach spinningowych wzieło udział 18 zawodników. Pogoda tego dnia zawodnikom dopisywała, co niekoniecznie miała dobry wpływ na brania zębatych ryb, które jak zwykle w czasie zawodów, mizernie współpracowały. Po 4 godzinnej spinningowej turze biczowania wody, komisja podsumowała wyniki i wyłoniła najlepszych zawodników.

I miejsce – Paweł Dębkowski, który został Mistrzem Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego na rok 2023.

II miejsce – Michał Kudyk

III miejsce – Wiktor Kostrubiec

IV miejsce – Tomasz Sobczyk

V miejsce – Miłosz Dębkowski

Poz zakończeniu ceremonni nagradzania zwycięzców nagrodami i wyróżnieniami przyszedł czas na integrację wszystkich uczestników przy ognisku z pieczoną kiełbaską, gdzie każdy mógł się podzielić wędkarską przygodą i spożyć smaczna kiełbaskę.

Bezpośrednio po zawodach spinningowych odbyły się zawody spławikowe „Złota Rybka” z okazji Dnia dziecka, w których wzięło udział 16 zawodników (młodych mistrzów). Zawody zorganizowano na oczku wodnym zlokalizowanym przu ul. Partyzantów, na placu imprez rekreacyjnych w Krasnobrodzie. Dla młodych adeptów sztuki wędkarskiej jak również ich opiekunów, zabawa była przednia. W ciągu 2 godzin, największą ilością złowionych ryb mogła pochwalić się Lena Parol. A wyniki klasyfikacji najlepszych zawodników prezentujemy poniżej:

I miejsce – Lena Parol

II miejsce – Franio Gielmuda

III miejsce – Dawid Kowalczuk

Wszystkim obecnym jeszcze raz gratulujemy i dziekujemy za przybycie i udział oraz miłą, koleżeńską i rodzinną atmosferę.

Na zakończenie serdeczne podziękowania składamy sponsorom nagród, a byli nimi:

Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie

Mirosław Jabłoński Mad Carp Centrum Wędkarskie

Kowal Lures by Grzegorz Kowalczuk

Poniżej przedstawiamy fororelację z zawodów spinningowych i spławikowych z okazji Dnia Dziecka.