RELACJE Z ZAWODÓW W ROKU 2005

PROTOKÓŁ Nr 1

z przeprowadzonych zawodów spławikowych 
o mistrzostwo Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego rozegranych w dniu 19 czerwca 2005 r.


Zawody wędkarskie o mistrzostwo Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego w dyscyplinie spławikowej zorganizowane zostały w Towarzystwie po raz pierwszy. Rozegrane w dniu 19 czerwca nad Zalewem Wypoczynkowym w Krasnobrodzie  w dwóch turach po dwie godziny każda. Zawody rozpoczęły się o godz.600, uczestniczyło w nich 10 zawodników, którzy po losowaniu stanowisk, zajęli je, przygotowując zanęty i przynęty oraz akcesoria i sprzęt do wędkowania. Po czterogodzinnych zmaganiach w zachęcaniu ryb do zerowania oraz stosowania przeróżnych tajników i technik wędkowania, tymi, co najwięcej złowili ryb i tym samym zajęli w kolejności miejsca od I do III byli: Janusz Oś, Marek Olszewski i Tomasz Olszewski.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami a zwycięzca okazałym pucharem ufundowanym przez Zarząd Towarzystwa. 

Po zawodach wszystkie ryby wróciły do wody w zalewie a wędkarze po wykonaniu wspólnego zdjęcia pamiątkowego spotkali się w miłej atmosferze na kiełbasce przy ognisku.


PROTOKÓŁ Nr 2

z zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza Krasnobrodu rozegranych w dniu 16 lipca 2005 roku nad zalewem wypoczynkowym w Krasnobrodzie w ramach obchodów Dni Krasnobrodu. Zawody odbyły się w jednej czterogodzinnej turze w dyscyplinie spławikowej. 

I miejsce po zaciętej rywalizacji zdobył Marczuk Ryszard zdobywając 3342 pkt, II miejsce przypadło w udziale Cybulskiemu Tomaszowi, który uzyskał 3252 pkt, a III miejsce zajął Stopa Paweł z sumą punktów 3102. Burmistrz najlepszym zawodnikom wręczył okolicznościowe puchary i dyplomy.


PROTOKÓŁ Nr 3

z nocnych zawodów wędkarskich o Puchar Prezesa Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego rozegranych w dniu 20 sierpnia 2005 r. w ramach cyklu imprez związanych z pożegnaniem wakacji. Zawody rozegrane zostały w dowolnej technice wędkarskiej w jednej 12-to godzinnej turze bez podziału na kategorie wiekowe. Zawody rozegrano na jednym gatunku ryb tj. Sumik Karłowaty gdzie za każda złwioną sztukę przyznawano 1 punkt. Najlepszymi w tych zawodach byli:

1.Kucaj Kamil
2.Oś Janusz
3.Grela Wojciech

Na zakończenie zawodów każdy z uczestników mógł sobie wybrać jedną z przygotowanych nagród rzeczowych a dla najlepszych przygotowano puchary i dyplomy.


PROTOKÓŁ Nr 4

z przeprowadzonych zawodów spinningowych o mistrzostwo Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego w dyscyplinie spinningowej zorganizowane zostały w Towarzystwie po raz pierwszy. Rozegrane zostały w dniu 4 września nad Zalewem Wypoczynkowym w Krasnobrodzie w jednej czterogodzinnej turze w godzinach 600 – 1000  , w zawodach brało udział 6 zawodników. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami a zwycięzca okazałym pucharem, wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Towarzystwa. A oto nazwiska trzech najlepszych zawodników:

1.Olszewski Tomasz
2.Maruszak Adam
3.Cybulski Tomasz